MÖBLER / Soffor / Soffa 10985332

nr 1098 5332

Soffa

omkring 1900, längd: 170 cm, skinn

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 27 mars 2017
kl 19:51:15